Avoinna arkisin
7:00 - 17:00

Lauantaisin
10:00 - 15:00

Haku
Tarjouskori
0 tuotetta
Korissa ei ole yhtään tuotetta
Jatka selailua

Ota yhteyttä ja pyydä tarjous

Myynti- ja asennusurakointi:

Rami Lahti
Toimitusjohtaja
+358 40 847 5690
rami.lahti@betonilaatta.fi

Myynti ja logistiikka:

Ismo Viinikainen
Myynti ja logistiikkapäällikkö
+358 40 153 2110
ismo.viinikainen@betonilaatta.fi

Asennusurakointi:

Anna Lamminen
Työpäällikkö
+358 40 157 7793
anna.lamminen@betonilaatta.fi

 

Laadunvalvonta:

Iiro Lahti
+358 400 523 113
iiro.lahti@betonilaatta.fi

 

Toimisto ja laskutus:

Elina Mattila
+358 40 544 3262
elina.mattila@betonilaatta.fi

Anne Ehrlund
+358 2 511 8800
betonilaatta@betonilaatta.fi

 

Hallituksen puheenjohtaja:

Pertti Lahti
+358 400 223 608
pertti.lahti@betonilaatta.fi

 

Sorvarinkadun tehdas ja toimisto

Sorvarinkatu 3, 20360 Turku
Myynti ja logistiikka:
Puh. 040 153 2110

Toimisto ja laskutus:
Puh. 02 511 8800

Sähköiset laskut:

Y-tunnus: 2584903-5
Verkkolaskutunnus: TE003725849035
Verkkolaskuoperaattori: Tieto Oyj
Välittäjätunnus: 003701011385

Paperilaskut:

Betonilaatta Oy
PL 1159
02066 DOCUSCAN

PDF-laskut:

betonilaatta@betonilaatta.fi
(kukin lasku omana tiedostonaan)

Sivukartta