Avoinna arkisin
7:00 - 18:00

Avoinna lauantaisin
10:00 - 15:00

Haku
Tarjouskori
0 tuotetta
Korissa ei ole yhtään tuotetta
Jatka selailua

Ota yhteyttä ja pyydä tarjous

Myynti- ja asennusurakointi:

Rami Lahti
Toimitusjohtaja
+358 40 847 5690
rami.lahti@betonilaatta.fi

Myynti ja logistiikka:

Ismo Viinikainen
Myynti ja logistiikkapäällikkö
+358 40 153 2110
ismo.viinikainen@betonilaatta.fi

Asennusurakointi:

Anna Lamminen
Työpäällikkö
+358 40 157 7793
anna.lamminen@betonilaatta.fi

 

Työnjohto:

Valtteri Toivonen
+358 50 554 1004
valtteri.toivonen@betonilaatta.fi

Laadunvalvonta:

Iiro Lahti
+358 400 523 113
iiro.lahti@betonilaatta.fi

 

Hallituksen puheenjohtaja:

Pertti Lahti
+358 400 223 608
pertti.lahti@betonilaatta.fi

 

Sorvarinkadun tehdas ja toimisto

Sorvarinkatu 3, 20360 Turku
Myynti ja logistiikka:
Puh. 040 153 2110

Toimisto ja laskutus:
Puh. 02 511 8800

Sähköiset laskut:

Y-tunnus: 2584903-5
Verkkolaskutunnus: 003725849035
Välittäjätunnus: 003708599126 (Liaison)

Paperilaskut:

Betonilaatta Oy
PL 55337
01051 LASKUT

PDF-laskut:

fennoa.FI.P.148503-6@docinbound.com
(kukin lasku omana tiedostonaan)

Sivukartta